2011

Udział w XII Aukcji Fotografii organizowanej przez Łódzkie Towarzystwo Fotograficzne i Dom Aukcyjny "Rynek Sztuki", maj 2011, Łódź

 

 


 

2005

Udział w retrospektywnej wystawie fotograficznej  "Sacrum w krajobrazie polskim" wystaw pokonkursowych fotograficznych z cyklu  "Chrońmy od zapomnienia kulturę polską", organizowanej przez Stowarzyszenie Ars Populi i Muzeum Archidiecezjalne w Krakowie. Wystawa w Muzeum Archidiecezjalnym w Krakowie.

 

    

 


 

2005

Udział w ogólnopolskim konkursie fotograficznym i wystawie pokonkursowej "Świecka Architektra Drewniana Polski"  z cyklu "Chrońmy od  zapomnienia kulturę polską", organizowanych przez  Stowarzyszenie Ars Populi, Miejską Bibliotekę Publiczną w Krakowie i Muzeum Fotografii w Krakowie. Wystawa w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Krakowie.

 

 


 

2003

Udział w ogólnopolskim konkursie fotograficznym i wystawie pokonkursowej "Nagrobki i pomniki cmentarne"  z cyklu "Chrońmy od  zapomnienia kulturę polską", organizowanych przez Stowarzyszenie Ars Populi, Muzeum Archidiecezjalne w Krakowie i Muzeum Fotografii w Krakowie. Wystawa w Muzeum Archidiecezjalnym w Krakowie.

 

 


 

2003

Udział w ogólnopolskim konkursie fotograficznym i wystawie pokonkursowej"Dziecko", organizowanych przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu oraz Złotowski Dom Kultury w Złotowie.